lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Аренда выделенного сервера

Відгуки компаній

Додати відгук

Нові відгуки

Сохацька Олена Володимирівна (нотаріус)
Автор:
Денис
Дата:
24-10-2018
Спробую завтра оформляти складну угоду. Напишу відгук по результатам.
Шалена черепаха
Автор:
Марія
Дата:
26-06-2018
Я сьогодні їхала з Києва до Рівного «шаленою черепахой». Мені цікаво наблюдати за роботою водія, оскільки я також начинаючий водій і сам. Но те що я побачила , я була в шоці!!!! Ми цілу дорогу їхали з несправною механічною коробкою передач! На одній передачі(по моєму на третій) ми проїхали відстать в 330 км! Водій клав руку на ричаг( видно по привичці) , но нічого не переключав!... ні на зупинці , ні на скорості... А на в’їзді в Рівне маршрутка поламалися, водій вибігав щось крутив 5 хв, слава богу доїхали живі здорові. Шановна адміністрація , приведіть свої автомобілі до ладу! Ви втратили вашого постійного клієнта!!!!!!
Моя Едукація
Автор:
Rlatolaly
Дата:
04-01-2018
Хороша компанія. З її допомогою я змогла без проблем вступити до Краківського університету.
Шалена черепаха
Автор:
Vasa
Дата:
11-12-2017
Їхав на маршруті Рівне-Київ 09.12.2017 Держ. номер мікроавтобуса ВК3452ВА коли я попросив зупинитися водія на зупинці громадського траспорту біля м.Нивки почув що це заборонено (по правилам можна зупинитися для висадки і посадки пасажирів не більше пяти хвлин )і хамство в свою сторону. Я хочу звирнутися до адміністраці таке ставлення до пасажирів і не знання в правилах дорожнього руху призводить до правопорушень як на дорозі так і людини ) а Водію вашої компанії який їздить на цій мартке потрібно повчитися правил дорожніх
Шалена черепаха
Автор:
Катерина
Дата:
24-10-2017
Доброго дня!Я хочу повідомити про поруження правил дорожнього руху і правил пасажирських перевезень компанією "шалена черепаха". Автобус виїхав на маршрут з НЕСПРАВИНИМИ ГАЛЬМАМИ. 20 жовтня на маршруті Київ-Рівне автобус (номер ВК2516АО, виїхав зі столиці о 15.00) зламався біля Царівки (100 км від Києва) одразу після виїзду з заправки. Виявилося, що у нього ще до виїзду з Києва відмовили гальма, але він вирішив продовжити маршрут. Аргументами водія були: - гальма йому не потрібні, щоб доїхати до Рівного, зупинок немає -також він сказав,що машина уже 3 дні несправна - "а шо я мав робити. якби позвонив на фірму, то сказали б дотягнути, як є, то ж не висаджувати вас посередині Києва" - що інші люди у різних галузях також погано працюють.
Владком (сервісний центр)
Автор:
Горпина
Дата:
14-06-2017
За цілий тиждень не спромоглися приступити до діагностики пристрою. Сервіс нижче плінтусу, дають "бамашку" з від-руки написаним номерком, ніяких гарантій, та й взагалі відношення до клієнта як до бідного родича, який припхався і щось позичити просить. -10 за п'ятибальною шкалою.